Bıttım Sabunu Kullananlar ve Yorumları

Ahmet : Arkadaşlar, son iki haftadır Siirt’ten bir akrabamın getirdiği Bıttım Sabunu’nu kullanıyorum. Saçımın kesinlikle çok iyi bir şekilde temizlendiğini gözlemliyorum. Bununla birlikte yumUşak duruma getirmesi de alkolden mahvolmuş saçımı biraz canlı işaret ediyor diyebilirim. Henüz çok memnunum ve sizlere de önermek istedim. Yalnız tavsiyem muhakkak “doğal” olanını bulup almanız. bıttım sabunu kullananlar Mümkünse bir akrabanızdan rica edin, tanıdık bildik bir yerden satın alsınlar. Henüz sebamed, ketoral, sawpoo ile dönüşümlü gün aşırı kullanmaktayım fakat başka şampuanlarım tamamlanınca yalnız bıttım kullanarak devam etmeyi planlıyorum. Aslına bakarsan ketorali krem olarak birçoğumuz kullanıyoruz.

İşittiğime gore uzun vadeli kullanımlarda saça olumlu tesiri pek fazlaymış. Bunu da 8 aydır bıttımla saçını yıkayan ve benimde bıttım kullanmama sebep olan ahbabım söylemiş oldu.

Bıttımla alakalı tecrübeleri olan arkadaşlar da yazsın lütfen.

 

Salih: Bittim sabununu çok uzun bir süre kullandim. Iyi temizledigi dogru. Ama en kral sabun bile saçları kece benzer biçimde yapıyor, uzun vadede süpürge teline çeviriyor. Tabi saçı çok çok çok yağlı ise onu bilemem. Zeytinyagli defne daha iyi gibi sanki

 

Yetkin: Bende hala kullanıyorum saçınıza ayrı sekillendirici kullanmaya lüzum kalmıyo kaskatı yapıyor ama güzel temizliyor lüzumtiğince yinede arkadaşın dediği gibi keçe şeklinde oluyor fakat alışınca biraz düzeliyor ama o saçınızı gürleştirire pek inanmıyorum evet yağını alıyor ve kabarık duruyo belki ondandır baya bir hacim kazanıyor. Migrosta 4lü paketi var 9 lira ordan bakabilirsiniz.

Yasemin:  canım kullandığım vakitler daha küçüktüm öyle saç kremi felan kullanmazdım bi iki hafta dene saç kremiyle saçın alışırsa devam edersin fakat söylediğim gibi katlanılmıycak derecede olursa benim saçımın durumu gibi hiç devam etme derim dökülmesini durdurmak amacıyla uzun solukta yapman lazım olur zira 🙂

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir